See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Labordiagnosztikai anyagok beszerzése 7. eljárás
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya laboratóriumi reagensek beszerzése az alábbiak szerint 14 részben 1. rész: Baktérium identifikáló korong beszerzése 2. rész: Ritkán használt antibiotikumok beszerzése 3. rész: Vegyes anyagok beszerzése 4. rész: Rezisztencia mechanizmust kimutató kromogén korong 5. rész: Speciális diagnosztikumok beszerzése 6. rész: Dehidratált portáptalajok gomba kimutatására beszerzése 7. rész: Bakteriális antigén kimutatására alkalmas gyorstesztek beszerzése 8. rész: Sarjadzó gomba kontroll törzs beszerzése 9. rész: MIC meghatározó tesztcsík beszerzése 10. rész: Biokémiai táptalajok baktérium identifikálására beszerzése 11. rész: Kész táptalajok beszerzése 12. rész: Folyékony kész táptalajok beszerzése 13. rész: Ajánlatkérő saját tulajdonú LIAISON XL automatára szerológiai reagensek beszerzése 14. rész: Vércsoport meghatározás reagensek beszerzése a vizsgálatok elvégzéséhez szükséges készülékek bérbeadása, teljeskörű üzemeltetés biztosítása Részletes tartalmat a Műszaki leírások, Ártáblázatok és a Szerződés-tervezet tartalmazza Ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy az 1-5. , 7. , 9. részekben a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet az önmaga és a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház, valamint a Karcagi Kátai Gábor Kórház képviseletében jár el, melyre tekintettel a fenti részekben három külön szerződés megkötésére kerül sor. Ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy az 6. és 13. részekben kizárólag a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet részére történik beszerzés, a 8. részben a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet és a Karcagi Kátai Gábor Kórház, a 10. részben kizárólag a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház, a 11. és 12. részben kizárólag a Karcagi Kátai Gábor Kórház és a 14. részben kizárólag a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház és a Karcagi Kátai Gábor Kórház részére történik beszerzés. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni mindegyik részben. Jelen beszerzés tárgya minden részben árubeszerzés, annak értéke jelentősen meghaladja a szolgáltatás értékét. Jelen beszerzés célja a Nemzeti Laboratóriumi Hálózat (a továbbiakban: NLH) pilotprojekt megvalósítása a Belügyminisztérium feladatszabása szerinti 1136/2025. (V.8.) Korm.határozat 1. pont c) alpontja alapján a 2. mellékletben meghatározottak szerint. A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház és a Karcagi Kátai Gábor Kórház képviseletében jár el. Ajánlatkérő a 368/2011. (XII.31.) Korm. rendelet 52/A. paragrafus 11 bekezdése alapján megkérte az Országos Kórházi Főigazgatóság és a Belügyminisztérium, mint az egészségügyi szolgáltatás irányításáért felelős szerv jóváhagyását. A fenti szervek a beszerzést a jelen tartalommal hagyták jóvá és adták meg az engedélyüket. A fenti szervezetek egyben az ajánlatkérő költségvetési szerv irányító szervének (Belügyminisztérium) és a költségvetési szerv fenntartójának (Országos Kórházi Főigazgatóság) minősülnek. Megállapítható, hogy jelen közbeszerzési eljárás során előkészített dokumentumok elkészítése, véglegesítése során ajánlatkérő a felettes szervek hozzájárulásával járt el, és hangsúlyozni kívánjuk, hogy az alapelvekben az eljárásban attól eltérni nem lehet. A fenti jászberényi, illetőleg karcagi kórházak önálló költségvetési szervnek minősülnek, azonban a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Kórház-Rendelőintézet pénzügyi ellenőrzést és szakmai támogatást is biztosít. Ajánlatkérőként éppen a fentiekre is tekintettel végzi a közbeszerzés lebonyolítását szervezetünk a fenti kettő kórház esetében, ezáltal többek között koordinálva a műszaki tartalmat, egységesítve a labordiagnosztikai elvárásokat, az elszámolási és a fizetési ütemezéseket. A labordiagnosztikai hálózat részei a labordiagnosztikai program szerint a vármegyei irányító központ laboratóriuma (szolnoki kórház) és a városi kórházak laboratóriumai. A pilotprojekt célja, hogy vármegyei szinten átjárható, egymás helyettesítésére és kapacitáshiányának pótlására képes legyen a laboratóriumi egységesített rendszer A műszaki tartalom egységessége a jelen beszerzés egy kardinális pontját képezik, hiszen nem lehetséges az, hogy a Jász-Nagykun- Szolnok Vármegyei Hetényi Kórház-Rendelőintézet alá tartozó intézmények és intézményünk eltérő labordiagnosztikai eszközökkel /elemekkel, reagensekkel végezzék a vizsgálatukat, mert ezáltal az egyes vizsgálatok eredménye nem lehet, vagy lesz azonos és ezáltal az eredmények nem minden esetben lesznek összehasonlíthatóak. Az adott részen belüli további részajánlattétel lehetővé tétele esetén adott esetben az egyes részekben különböző ajánlatok, így különböző műszaki módszerek válhatnának nyertessé, ami az egységességi elvárásnak nem felel meg. Ajánlatkérő álláspontja az, hogy egy adott eljáráson belül 3 szervezet összefogása a volumenre tekintettel az ajánlati árak csökkenését hozhatja magával, a közbeszerzési eljárás során együttesen nagyobb árengedményeket tudunk elérni, ami egy költségvetési szerv számára nem elhanyagolható tény. Rögzíteni szükséges továbbá, hogy az egyes intézetek önálló gazdálkodási szervek, így a kötelezettségvállaló (az adott intézet főigazgatója) személye is eltér, továbbá az egyes intézeti szintű laboratóriumi működést önállóan koordinálják a vármegyei irányító kórház szükség szerinti szakmai támogatása mellett. Álláspontunk szerint ezen tények szükségessé teszik az intézeti színtű szerződések megkötését.
Vorherige Bekanntmachung: 632999-2025
Interne Kennung: EKR001191462025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Baktérium identifikáló korong
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya laboratóriumi reagensek beszerzése az alábbiak szerint 14 részben: 1. rész: Baktérium identifikáló korong beszerzése: - A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet vonatkozásában: összes mennyiség 8000 db/év, termék alapmennyisége: 5.600 db/év, vizsgálat opciós mennyisége: 2.400 db/év. - Jászberényi Szent Erzsébet Kórház vonatkozásában: összes mennyiség: 700 db/év, termék alapmennyisége: 490 db/év, termék opciós mennyisége: 210 db/év. - A Karcagi Kátai Gábor Kórház vonatkozásában: összes termék mennyisége 8.000 db/év, termék alapmennyisége: 5.600 db/év, termék opciós mennyisége: 2.400 db/év. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy ezen részben a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet az önmaga és a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház, valamint a Karcagi Kátai Gábor Kórház képviseletében jár el, melyre tekintettel három külön szerződés megkötésére kerül sor AK az összes termék alapmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli. Szállítási határidő: A laboratóriumi reagensek megrendelése havonta történik. AK a következő hónapra szükséges megrendeléseket e-mailben küldi meg a nyertes eladónak, amiben megadja a megrendelésszámot, a megrendelni kívánt Áru(k) megnevezése, mennyisége, típusa, egységára, a szállítási határidő és a szállítás helyét. A szállítási határidőt a szerződéstervezet tartalmazza. A vizsgálatok elvégzéséhez leszállított reagensek lejárata legalább a kiszállítást követő 90 naptári nap.
Interne Kennung: EKR001191462025/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Az ajánlatkérő az opciós mennyiség igénybevételéről a szerződés időtartama alatt az alap mennyiség teljeskörű felhasználását követően egyoldalúan dönthet a szerződés időtartama alatt akként, hogy az opciós mennyiség lehívása és teljesítése nem haladhatja meg a szerződés eredeti időtartamát. Ajánlatkérő rögzíti, hogy jogosult az opciós mennyiséget részben vagy egészben megrendelni és jogosult arra, hogy az opciós mennyiséget egyáltalán ne használja fel. A nyertes ajánlattevő az opciós mennyiséget a szerződésben foglalt változatlan ár mellett köteles biztosítani.
Los: LOT-0002
Titel: Ritkán használt antibiotikumok
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya laboratóriumi reagensek beszerzése az alábbiak szerint 14 részben: 2. rész: Ritkán használt antibiotikumok beszerzése - A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet vonatkozásában: összes mennyiség 4000 db/év, termék alapmennyisége: 2.850 db/év, vizsgálat opciós mennyisége: 1.150 db/év. - Jászberényi Szent Erzsébet Kórház vonatkozásában: összes mennyiség: 600 db/év, termék alapmennyisége: 420 db/év, termék opciós mennyisége: 180 db/év. - A Karcagi Kátai Gábor Kórház vonatkozásában: összes termék mennyisége 3.750 db/év, termék alapmennyisége: 2.625 db/év, termék opciós mennyisége: 1.125 db/év. Ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy ezen részben a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet az önmaga és a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház, valamint a Karcagi Kátai Gábor Kórház képviseletében jár el, melyre tekintettel három külön szerződés megkötésére kerül sor AK az összes termék alapmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Szállítási határidő: A laboratóriumi reagensek megrendelése havonta történik. AK a következő hónapra szükséges megrendeléseket e-mailben küldi meg a nyertes eladónak, amiben megadja a megrendelésszámot, a megrendelni kívánt Áru(k) megnevezése, mennyisége, típusa, egységára, a szállítási határidő és a szállítás helyét. A szállítási határidőt a szerződéstervezet tartalmazza. A vizsgálatok elvégzéséhez leszállított reagensek lejárata legalább a kiszállítást követő 90 naptári nap.
Interne Kennung: EKR001191462025/2
Los: LOT-0003
Titel: Vegyes anyagok
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya laboratóriumi reagensek beszerzése az alábbiak szerint 14 részben: 3. rész: Vegyes anyagok beszerzése - A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet vonatkozásában: összes mennyiség 2.280 db/év, termék alapmennyisége: 1.754 db/év, vizsgálat opciós mennyisége: 526 db/év. - Jászberényi Szent Erzsébet Kórház vonatkozásában: összes mennyiség: 100 db/év, termék alapmennyisége: 70 db/év, termék opciós mennyisége: 30 db/év. - A Karcagi Kátai Gábor Kórház vonatkozásában: összes termék mennyisége 380 db/év, termék alapmennyisége: 266 db/év, termék opciós mennyisége: 114 db/év. Ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy ezen részben a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet az önmaga és a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház, valamint a Karcagi Kátai Gábor Kórház képviseletében jár el, melyre tekintettel három külön szerződés megkötésére kerül sor AK az összes termék alapmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Szállítási határidő: A laboratóriumi reagensek megrendelése havonta történik. AK a következő hónapra szükséges megrendeléseket e-mailben küldi meg a nyertes eladónak, amiben megadja a megrendelésszámot, a megrendelni kívánt Áru(k) megnevezése, mennyisége, típusa, egységára, a szállítási határidő és a szállítás helyét. A szállítási határidőt a szerződéstervezet tartalmazza. A vizsgálatok elvégzéséhez leszállított reagensek lejárata legalább a kiszállítást követő 90 naptári nap.
Interne Kennung: EKR001191462025/3
Los: LOT-0004
Titel: Rezisztencia mechanizmust kimutató kromogén korong
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya laboratóriumi reagensek beszerzése az alábbiak szerint 14 részben: 4. rész: Rezisztencia mechanizmust kimutató kromogén korongok beszerzése - A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet vonatkozásában: összes mennyiség 300 db/év, termék alapmennyisége: 231 db/év, vizsgálat opciós mennyisége: 69 db/év. - Jászberényi Szent Erzsébet Kórház vonatkozásában: összes mennyiség: 100 db/év, termék alapmennyisége: 70 db/év, termék opciós mennyisége: 30 db/év. - A Karcagi Kátai Gábor Kórház vonatkozásában: összes termék mennyisége 150 db/év, termék alapmennyisége: 105 db/év, termék opciós mennyisége: 45 db/év. Ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy ezen részben a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet az önmaga és a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház, valamint a Karcagi Kátai Gábor Kórház képviseletében jár el, melyre tekintettel három külön szerződés megkötésére kerül sor AK az összes termék alapmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Szállítási határidő: A laboratóriumi reagensek megrendelése havonta történik. AK a következő hónapra szükséges megrendeléseket e-mailben küldi meg a nyertes eladónak, amiben megadja a megrendelésszámot, a megrendelni kívánt Áru(k) megnevezése, mennyisége, típusa, egységára, a szállítási határidő és a szállítás helyét. A szállítási határidőt a szerződéstervezet tartalmazza. A vizsgálatok elvégzéséhez leszállított reagensek lejárata legalább a kiszállítást követő 90 naptári nap.
Interne Kennung: EKR001191462025/4
Los: LOT-0005
Titel: Speciális diagnosztikumok
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya laboratóriumi reagensek beszerzése az alábbiak szerint 14 részben: 5. rész: Speciális diagnosztikumok - A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet vonatkozásában: összes mennyiség 450 db/év, termék alapmennyisége: 336 db/év, vizsgálat opciós mennyisége: 114 db/év. - Jászberényi Szent Erzsébet Kórház vonatkozásában: összes mennyiség: 300 db/év, termék alapmennyisége: 210 db/év, termék opciós mennyisége: 90 db/év. - A Karcagi Kátai Gábor Kórház vonatkozásában: összes termék mennyisége 100 db/év, termék alapmennyisége: 80 db/év, termék opciós mennyisége: 20 db/év. Ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy ezen részben a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet az önmaga és a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház, valamint a Karcagi Kátai Gábor Kórház képviseletében jár el, melyre tekintettel három külön szerződés megkötésére kerül sor AK az összes termék alapmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Szállítási határidő: A laboratóriumi reagensek megrendelése havonta történik. AK a következő hónapra szükséges megrendeléseket e-mailben küldi meg a nyertes eladónak, amiben megadja a megrendelésszámot, a megrendelni kívánt Áru(k) megnevezése, mennyisége, típusa, egységára, a szállítási határidő és a szállítás helyét. A szállítási határidőt a szerződéstervezet tartalmazza. A vizsgálatok elvégzéséhez leszállított reagensek lejárata legalább a kiszállítást követő 90 naptári nap.
Interne Kennung: EKR001191462025/5
Los: LOT-0006
Titel: Dehidratált portáptalajok gomba kimutatására
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya laboratóriumi reagensek beszerzése az alábbiak szerint 14 részben: 6. rész: Dehidratált portáptalajok gomba kimutatására A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet vonatkozásában: összes termék száma: 7 kg/év, termék alapmennyisége: 4,90 kg/év, termék opciós mennyisége:2,1 kg/év AK az összes termék alapmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Szállítási határidő: A laboratóriumi reagensek megrendelése havonta történik. AK a következő hónapra szükséges megrendeléseket e-mailben küldi meg a nyertes eladónak, amiben megadja a megrendelésszámot, a megrendelni kívánt Áru(k) megnevezése, mennyisége, típusa, egységára, a szállítási határidő és a szállítás helyét. A szállítási határidőt a szerződéstervezet tartalmazza. A vizsgálatok elvégzéséhez leszállított reagensek lejárata legalább a kiszállítást követő 90 naptári nap.
Interne Kennung: EKR001191462025/6
Los: LOT-0007
Titel: Bakteriális antigén kimut. alkalmas gyorsteszt
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya laboratóriumi reagensek beszerzése az alábbiak szerint 14 részben: 7. rész: Bakteriális antigén kimutatására alkalmas gyorstesztek - A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet vonatkozásában: összes mennyiség 3000 db/év, termék alapmennyisége: 2.150 db/év, vizsgálat opciós mennyisége: 850 db/év. - Jászberényi Szent Erzsébet Kórház vonatkozásában: összes mennyiség: 1300 db/év, termék alapmennyisége: 910 db/év, termék opciós mennyisége: 390 db/év. - A Karcagi Kátai Gábor Kórház vonatkozásában: összes termék mennyisége 1300 db/év, termék alapmennyisége: 910 db/év, termék opciós mennyisége: 390 db/év. Ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy ezen részben a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet az önmaga és a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház, valamint a Karcagi Kátai Gábor Kórház képviseletében jár el, melyre tekintettel három külön szerződés megkötésére kerül sor AK az összes termék alapmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Szállítási határidő: A laboratóriumi reagensek megrendelése havonta történik. AK a következő hónapra szükséges megrendeléseket e-mailben küldi meg a nyertes eladónak, amiben megadja a megrendelésszámot, a megrendelni kívánt Áru(k) megnevezése, mennyisége, típusa, egységára, a szállítási határidő és a szállítás helyét. A szállítási határidőt a szerződéstervezet tartalmazza. A vizsgálatok elvégzéséhez leszállított reagensek lejárata legalább a kiszállítást követő 90 naptári nap.
Interne Kennung: EKR001191462025/7
Los: LOT-0008
Titel: Sarjadzó gomba kontroll törzs
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya laboratóriumi reagensek beszerzése az alábbiak szerint 14 részben: 8. rész: Sarjadzó gomba kontroll törzs beszerzése - A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet vonatkozásában: összes mennyiség 12 db/év, termék alapmennyisége: 10 db/év, vizsgálat opciós mennyisége: 2 db/év. - A Karcagi Kátai Gábor Kórház vonatkozásában: összes termék mennyisége 8 db/év, termék alapmennyisége: 6 db/év, termék opciós mennyisége: 2 db/év. Ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy ezen részben a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet az önmaga és a Karcagi Kátai Gábor Kórház képviseletében jár el, melyre tekintettel kettő külön szerződés megkötésére kerül sor. AK az összes termék alapmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Szállítási határidő: A laboratóriumi reagensek megrendelése havonta történik. AK a következő hónapra szükséges megrendeléseket e-mailben küldi meg a nyertes eladónak, amiben megadja a megrendelésszámot, a megrendelni kívánt Áru(k) megnevezése, mennyisége, típusa, egységára, a szállítási határidő és a szállítás helyét. AA szállítási határidőt a szerződéstervezet tartalmazza. A vizsgálatok elvégzéséhez leszállított reagensek lejárata legalább a kiszállítást követő 90 naptári nap.
Interne Kennung: EKR001191462025/8
Los: LOT-0009
Titel: MIC meghatározó tesztcsík
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya laboratóriumi reagensek beszerzése az alábbiak szerint 14 részben: 9. rész: MIC meghatározó tesztcsík - A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet vonatkozásában: összes mennyiség 1.110 db/év, termék alapmennyisége: 777 db/év, vizsgálat opciós mennyisége: 333 db/év. - Jászberényi Szent Erzsébet Kórház vonatkozásában: összes mennyiség: 200 db/év, termék alapmennyisége: 140 db/év, termék opciós mennyisége: 60 db/év. - A Karcagi Kátai Gábor Kórház vonatkozásában: összes termék mennyisége 770 db/év, termék alapmennyisége: 539 db/év, termék opciós mennyisége: 231 db/év. Ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy ezen részben a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet az önmaga és a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház, valamint a Karcagi Kátai Gábor Kórház képviseletében jár el, melyre tekintettel három külön szerződés megkötésére kerül sor AK az összes termék alapmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Szállítási határidő: A laboratóriumi reagensek megrendelése havonta történik. AK a következő hónapra szükséges megrendeléseket e-mailben küldi meg a nyertes eladónak, amiben megadja a megrendelésszámot, a megrendelni kívánt Áru(k) megnevezése, mennyisége, típusa, egységára, a szállítási határidő és a szállítás helyét. A szállítási határidőt a szerződéstervezet tartalmazza. A vizsgálatok elvégzéséhez leszállított reagensek lejárata legalább a kiszállítást követő 90 naptári nap.
Interne Kennung: EKR001191462025/9
Los: LOT-0011
Titel: Kész táptalajok
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya laboratóriumi reagensek beszerzése az alábbiak szerint 14 részben: 11. rész: Kész táptalajok A Karcagi Kátai Gábor Kórház vonatkozásában: összes termék mennyisége 16.040 db/év, termék alapmennyisége: 11.228 db/év, termék opciós mennyisége: 4.812 db/év. AK az összes termék alapmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Szállítási határidő: A laboratóriumi reagensek megrendelése havonta történik. AK a következő hónapra szükséges megrendeléseket e-mailben küldi meg a nyertes eladónak, amiben megadja a megrendelésszámot, a megrendelni kívánt Áru(k) megnevezése, mennyisége, típusa, egységára, a szállítási határidő és a szállítás helyét. A szállítási határidőt a szerződéstervezet tartalmazza. A vizsgálatok elvégzéséhez leszállított reagensek lejárata legalább a kiszállítást követő 90 naptári nap.
Interne Kennung: EKR001191462025/11
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Los: LOT-0012
Titel: Folyékony kész táptalajok
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya laboratóriumi reagensek beszerzése az alábbiak szerint 14 részben: 12. rész: Folyékony kész táptalajok A Karcagi Kátai Gábor Kórház vonatkozásában: összes termék mennyisége 1.900 db/év, termék alapmennyisége: 1330 db/év, termék opciós mennyisége: 570 db/év. AK az összes termék alapmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Szállítási határidő: A laboratóriumi reagensek megrendelése havonta történik. AK a következő hónapra szükséges megrendeléseket e-mailben küldi meg a nyertes eladónak, amiben megadja a megrendelésszámot, a megrendelni kívánt Áru(k) megnevezése, mennyisége, típusa, egységára, a szállítási határidő és a szállítás helyét. A szállítási határidőt a szerződéstervezet tartalmazza. A vizsgálatok elvégzéséhez leszállított reagensek lejárata legalább a kiszállítást követő 90 naptári nap.
Interne Kennung: EKR001191462025/12
Los: LOT-0013
Titel: Saját tulajdonú LIAISON XL automatára szerológia
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya laboratóriumi reagensek beszerzése az alábbiak szerint 14 részben: 13. rész: Ajánlatkérő saját tulajdonú LIAISON XL automatára szerológiai reagensek beszerzése A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet vonatkozásában: összes mennyiség 4.290/év, termék alapmennyisége: 3.003 db/év, vizsgálat opciós mennyisége: 1.287 db/év. AK az összes termék alapmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Szállítási határidő: A laboratóriumi reagensek megrendelése havonta történik. AK a következő hónapra szükséges megrendeléseket e-mailben küldi meg a nyertes eladónak, amiben megadja a megrendelésszámot, a megrendelni kívánt Áru(k) megnevezése, mennyisége, típusa, egységára, a szállítási határidő és a szállítás helyét. A szállítási határidőt a szerződéstervezet tartalmazza. A vizsgálatok elvégzéséhez leszállított reagensek lejárata legalább a kiszállítást követő 90 naptári nap.
Interne Kennung: EKR001191462025/13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
Los: LOT-0014
Titel: Vércsoport meghatározás
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya laboratóriumi reagensek beszerzése az alábbiak szerint 14 részben: 14. rész: Vércsoport meghatározás termékek beszerzése valamint vizsgálatok elvégzéséhez szükséges készülékek bérbeadása, teljeskörű üzemeltetés biztosítása. Jászberényi Szent Erzsébet Kórház esetében: összes mennyiség 29.258 db/év, termék alapmennyisége: 20.498 db/év, vizsgálat opciós mennyisége: 8.760 db/év. Karcagi Kátai Gábor Kórház esetében: összes mennyiség 20.400 db/év, termék alapmennyisége 14.280 db/év, opciós mennyiség: 6.120 db/év. Ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy a vizsgálatok elvégéséhez szükséges készülékek részletes műszaki követelményeit a közbeszerzési dokumentáció mellékleteként megadta, az ajánlattevőknek olyan készüléket kell megajánlania, amely ezen követelményeknek teljeskörűen megfelel. AK az összes termék alapmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Szállítási határidő: A laboratóriumi reagensek megrendelése havonta történik. AK a következő hónapra szükséges megrendeléseket e-mailben küldi meg a nyertes eladónak, amiben megadja a megrendelésszámot, a megrendelni kívánt Áru(k) megnevezése, mennyisége, típusa, egységára, a szállítási határidő és a szállítás helyét. A szállítási határidőt a szerződéstervezet tartalmazza. A vizsgálatok elvégzéséhez leszállított reagensek lejárata legalább a kiszállítást követő 90 naptári nap. Az ajánlattevőnek a vállalt és megajánlott készüléket a szerződés hatálybalépését követő 2 hónapon belül le kell szállítania, telepítenie, üzembe kell helyeznie, az online illesztést el kell végeznie, legalább 48 órás próbaüzemet kell tartania és a kijelölt munkatársakat be kell tanítania ( Jászberényi Szent Erzsébet Kórház 12 fő, Karcagi Kátai Gábor Kórház 13 fő), több ütemben, előre egyeztetett legalább 5 időpontban úgy, hogy az összes érintett dolgozó oktatására sor kerüljön) és a kapcsolódó dokumentumokat (műszaki leírás, gyártói kézikönyv, felhasználói utasítás) át kell adnia. Az ajánlattevők kizárólag új készüléket ajánlhatnak meg, használt készülék megajánlására ajánlatkérő nem biztosít lehetőséget Kötelezően vállalandó előírt szerviz előírások: 1. Vállalni kell az adott részben meghatározott készülékekre a mérőautomaták, készülék, teljes körű szervizelését, karbantartását az alábbi rendelkezésre állási időkkel, a teljes szerződéses időszakra: - Dokumentált értesítés (email, telefonhívás) esetén köteles a szerviz hétköznapokon, a nap 24 órájában rendelkezésre állni, hétköznap 7 és 20 óra közötti bejelentést követően a következő nap 8-17.00 óra között a hiba elhárítását soron kívül megkezdeni.- Az adott mérőautomata vagy mérőkészülék legalább 5 munkanap hosszan történő kiesése esetén köteles azonos paraméterekkel rendelkező cserekészüléket biztosítani a javítás időtartamára. 2. Amennyiben a biztosított automata rendelkezésre állási (üzemképes) idő hossza tartósan, legalább 60 napos átlagban 95%-os üzembiztonsági érték alá esik, nyertes ajánlattevőnek biztosítani kell helyette másik, az előírt műszaki követelményeket teljesítő vagy jobb, maximum 5 évesnél nem idősebb másik automatát a szerződés fennmaradó időtartamára. Biztosított mérőautomaták és készülékek esetén: A 60 napos átlagban legalább a 95 %-os üzembiztonság meghatározása: A megajánlott mérőautomata és készülék esetén a vizsgált mindenkori utolsó eltelt 60 napos időszak alatt - azaz napi 24 órával számolva 1440 órás időszak alatt -, összesen ne legyen a teljes időszak 5 %-ánál hosszabb ideig, azaz összesen 72 óráig üzemképtelen állapotban (ebbe nem kell bele érteni a hibabejelentéstől a hibaelhárítás megkezdéséig eltelt időt). Másképpen megadva, Ajánlattevőnek a megajánlott készülékre hibamentes, üzemképes állapotot kell biztosítania a teljes 60 napos időszak (1440 óra) legalább 95 %-ára (1368 óra), ami átlagban napi 22,8 óra üzemképes állapotot jelent. 3. Biztosítani kell a megajánlott mérőautomaták, készülék karbantartását és szervizelését az adott típus gyári előírása szerint a szerződés teljes időtartama alatt, amely tevékenységbe beleértendő a biztonságos működését szolgáló – rendszeres időszakonkénti kötelező ellenőrzés, és az üzemszerű működés során szükségessé váló alkatrészcsere és a karbantartási jegyzőkönyv elkészítése is. 4. Rendeltetésszerű használat esetén a mérőautomaták, és készülékek meghibásodása miatti újraindításhoz és a megismételt tesztek elvégzéséhez szükséges biztosítani a reagenseket és kiegészítőket. 5. A megajánlott összeg minden költséget tartalmazzon (kiszállási díj, rezsi óradíj, a szervizeléshez és karbantartáshoz felhasznált összes alkatrész és kopó-fogyóanyag költsége). 6. Nyertes ajánlattevő a szervízzel és karbantartással kapcsolatosan a megajánlott ajánlati és szerződött összegen felül semmi más költséget nem számíthat fel
Interne Kennung: EKR001191462025/14
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel