See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uruchomienie e-usług, wdrożenie oprogramowania oraz dostarczenie niezbędnego sprzętu w ramach projektu „Rozwój elektronicznych usług publicznych na terenie MOF Miasta Puławy”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest uruchomienie e-usług, wdrożenie oprogramowania oraz dostarczenie niezbędnego sprzętu dla Miasta Puławy na potrzeby realizowanego projektu pn.: „Rozwój elektronicznych usług publicznych na terenie MOF Miasta Puławy”. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust.1 ustawy Pzp dopuszcza możliwość składania ofert częściowych z podziałem na dwie części jak poniżej: 1) Część I – Wdrożenie oprogramowania na potrzeby uruchomienia e-usług wraz z dostawą niezbędnego sprzętu, w skład którego wchodzą następujące elementy zamówienia: a. Modernizacje systemów dziedzinowych i ich integracje z portalem e-usług oraz obiegiem dokumentów - m. Puławy. b. Wdrożenie system e-Rekrutacji wraz z integracją dla 9 szkół - m. Puławy. c. Wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów – EZD RP w UM Puławy. d. Wdrożenie w jednostkach podległych (w ramach infrastruktury Urzędu Miasta) systemu elektronicznego obiegu dokumentów – EZD RP. e. Wdrożenie systemu GIS wraz z zasileniem danymi geoprzestrzennymi Miasta oraz uruchomieniem e-usług. f. Cyfryzacja planów - migracja, dostosowanie. g. Stworzenie wspólnego portalu ZIT. h. Dostawa niezbędnego sprzętu serwerowego i oprogramowania: 2 szt. serwerów, 2 szt. macierzy dyskowych, 2 szt. przełączników FC, 1 szt. oprogramowania do wirtualizacji, 1 szt. oprogramowania do wykonywania kopii. 2) Część II – Dostawa niezbędnego sprzętu i oprogramowania biurowego dla użytkowników końcowych, w skład którego wchodzą następujące elementy zamówienia: 16 szt. czytników kodów kreskowych, 16 szt. drukarek kodów kreskowych, 16 szt. skanerów, 45 szt. komputerów typu AiO wraz z OS, 40 szt. pakietów biurowych.
Vorherige Bekanntmachung: 573391-2025
Interne Kennung: BZP.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Wdrożenie oprogramowania na potrzeby uruchomienia e-usług wraz z dostawą niezbędnego sprzętu
Beschreibung: Wdrożenie oprogramowania na potrzeby uruchomienia e-usług wraz z dostawą niezbędnego sprzętu, w skład którego wchodzą następujące elementy zamówienia: a. Modernizacje systemów dziedzinowych i ich integracje z portalem e-usług oraz obiegiem dokumentów - m. Puławy. b. Wdrożenie system e-Rekrutacji wraz z integracją dla 9 szkół - m. Puławy. c. Wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów – EZD RP w UM Puławy. d. Wdrożenie w jednostkach podległych (w ramach infrastruktury Urzędu Miasta) systemu elektronicznego obiegu dokumentów – EZD RP. e. Wdrożenie systemu GIS wraz z zasileniem danymi geoprzestrzennymi Miasta oraz uruchomieniem e-usług. f. Cyfryzacja planów - migracja, dostosowanie. g. Stworzenie wspólnego portalu ZIT. h. Dostawa niezbędnego sprzętu serwerowego i oprogramowania: 2 szt. serwerów, 2 szt. macierzy dyskowych, 2 szt. przełączników FC, 1 szt. oprogramowania do wirtualizacji, 1 szt. oprogramowania do wykonywania kopii.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Dostawa niezbędnego sprzętu i oprogramowania biurowego dla użytkowników końcowych
Beschreibung: Dostawa niezbędnego sprzętu i oprogramowania biurowego dla użytkowników końcowych, w skład którego wchodzą następujące elementy zamówienia: 16 szt. czytników kodów kreskowych, 16 szt. drukarek kodów kreskowych, 16 szt. skanerów, 45 szt. komputerów typu AiO wraz z OS, 40 szt. pakietów biurowych.
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30216130 Strichcodeleser, 30174000 Etikettdruckmaschinen, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme