See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa symulatora jazdy samochodem ciężarowym dla Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa symulatora jazdy samochodem ciężarowym dla Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy. Szczegółowy opis zawiera Załącznik do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje również prace adaptacyjne pomieszczenia, montaż, uruchomienie i szkolenie pracowników. przedmiotowe.
Vorherige Bekanntmachung: 458238-2026
Interne Kennung: 2/P/AK3.0/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34151000 Fahrsimulatoren
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ