654676-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antiseptika und Desinfektionsmittel – Furnizare de substante biocide si dispositive necesare pentru indeplinirea operatiunior de curatenie si dezinfectie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare de substante biocide si dispositive necesare pentru indeplinirea operatiunior de curatenie si dezinfectie
Beschreibung: Institutul National de Endocrinologie C.I. Parhon initiaza procedura de achiziție pentru semnarea unui Acord cadru, pe loturi, pentru Produse Antiseptice si Dezinfectante pe o perioada de 48 de luni.Cantitățile/contract subsecvent vor fi alocate conform prezentei documentatii de atribuire.
Interne Kennung: 4505367_2024_PAAPD1487240
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Produse biocide TP1 pentru maini si tegumente
Beschreibung: Achizitia de Produse biocide TP1 pentru maini si tegumente
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Produse pentru dezinfectia suprafețelor
Beschreibung: Achizitia de Produse pentru dezinfectia suprafețelor
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Produse dezinfectante pentru instrumentar
Beschreibung: Achizitia de Produse dezinfectante pentru instrumentar
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Dezinfectanti pentru dezinfectia aeromicroflorei
Beschreibung: Achizitia de Dezinfectanti pentru dezinfectia aeromicroflorei
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Solutie pentru lavaj peritoneal si mucoase cu spectru antimicrobian extins pe biofilm, cu efect de vindecare si antiinflamator
Beschreibung: Achizitia de Solutie pentru lavaj peritoneal si mucoase cu spectru antimicrobian extins pe biofilm, cu efect de vindecare si antiinflamator
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Bureti impregnati cu iod povidone
Beschreibung: Achizitia de Bureti impregnati cu iod povidone
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Produs pentru dezinfectia de nivel inalt a suprafețelor aplicat cu ajutorul sistemului cu abur aflat in dotarea instituției
Beschreibung: Achizitia de Produs pentru dezinfectia de nivel inalt a suprafețelor aplicat cu ajutorul sistemului cu abur aflat in dotarea instituției
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Lavete spalare corp cu 2% clorhexidina
Beschreibung: Achizitia de Lavete spalare corp cu 2% clorhexidina
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Lavete pentru prevenirea maceratiei tesuturilor
Beschreibung: Achizitia de Lavete pentru prevenirea maceratiei tesuturilor
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Covorase decontaminante
Beschreibung: Achizitia de Covorase decontaminante
Interne Kennung: 10