2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regionaal leerplatform Onderwijsregio Rijnmond
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren, inrichten, implementeren, hosten en onderhouden van een regionaal leerplatform voor ORR inclusief support, advies en scholing. Het leerplatform dient als een SaaS-oplossing geleverd te worden. Het toekomstige leerplatform dient het platform te zijn waar de ambitie van ‘samen professionaliseren’ concreet wordt en zal een plek worden voor ontmoeting, kennisdeling en inspiratie. Het platform moet een dynamische omgeving worden waar professionals uit de regio elkaar inspireren en samen bouwen aan oplossingen en waar ruimte is voor opleidingen en cursussen. €600.000
Interne Kennung: 25.078
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Er is maar één perceel, zie omschrijving hoofdopdracht €600.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ORR gunt de Opdracht voor onbepaalde tijd. Dit is uiteraard niet hetzelfde als ‘onbeperkt’. Duurovereenkomsten kenmerken zich doordat ze gedurende de looptijd door opzegging kunnen worden beëindigd. ORR hanteert daarbij de volgende uitgangspunten: • De initiële looptijd van de Overeenkomst is vastgesteld op 18 maanden, ingaande vanaf 1 januari 2026. Hieronder valt de implementatie + proefperiode. • Na afloop van deze periode heeft Opdrachtgever eenzijdig de optie tot verlenging van 12 maanden (verlenging loopt dan per schooljaar), met een maximum aantal verlengingen van drie keer. Voorwaarden voor deze verlengingen zijn het succes van de proefperiode, het succes van de vervolgperiode en budgettaire afwegingen. • Na afloop van deze periode van 4,5 jaar bestaat er voor beide partijen het recht de Overeenkomst door opzegging te beëindigen. De partij die wenst op te zeggen neemt hiervoor een termijn van 6 maanden in acht.