2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pościeli do internatów i kwater internatowych w zasobie OReg AMW Zielona Góra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pościeli do internatów i kwater internatowych w zasobie OReg AMW Zielona Góra. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP-OZ.2610.385.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający po przeanalizowaniu całokształtu okoliczności faktycznych i prawnych towarzyszących rozpatrywanemu zamówieniu, doszedł do wniosku, iż rozstrzygnięcie przedmiotowego postępowania i zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego w wymaganym terminie, niezbędnym do realizacji zamówienia i wydatkowania środków z nakładów majątkowych w roku 2025 (zgodnie z planem finansowym), z zachowaniem 35 dniowego (biorąc pod uwagę możliwość skrócenia terminu składania ofert o 5 dni wynikającą z art. 138 ust. 4 ustawy) terminu składania ofert może spowodować zagrożenie w jego realizacji. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę, że pod koniec roku Wykonawcy mogą mieć problem z pozyskaniem odpowiednich materiałów opisanych w OPZ. Jednocześnie zaznaczyć należy, że pościel jest niezbędna do zapewniania odpowiednich warunków bytowych żołnierzom zakwaterowanym w kwaterach internatowych i internatach, które określone są w § 9 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 07.05.2024 r. w sprawie zakwaterowania w internatach i kwaterach internatowych oraz odpłatności za to zakwaterowanie (Dz.U. 2024r. poz.896).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39516120 Kopfkissen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche, 39511100 Decken
5. Los
Los: LOT-0002