See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kauno lopšelio - darželio "Atžalėlė", K.Donelaičio g. 9A, Kaunas, patalpų elektros instaliacijos paprastojo remonto darbų pirkimas, atliekamas dinaminės pirkimo sistemos pagrindu, konkretus pirkimas
Beschreibung: Šiuo konkrečiuoju pirkimu siekiama įsigyti Kauno lopšelio-darželio "Atžalėlė" patalpų elektros instaliacijos paprastojo remonto darbus.
Interne Kennung: 8922272
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001