2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa, montaż, uruchomienie oraz integracja czterech fabrycznie nowych agregatów prądotwórczych o mocy znamionowej 500 kVA każdy wraz z wykonaniem przyłącza kablowego szybko demontowalnego do istniejącej stacji transformatorowej typu MRw-b 20/2x2000 zlokalizowanej w Radomiu, przy ulicy Wjazdowej 4.
Beschreibung: Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 613301-2026
Interne Kennung: KBZ/DI/107/2026/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31321200 Nieder- und Mittelspannungskabel, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315300 Stromversorgungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ i załącznikach.