654748-2026 - Ergebnis
Slowakei – Vermögensversicherungen – Poistenie majetku a Poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poistenie majetku a Poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu
Beschreibung: 1. časť „Poistenie majetku“ Predmetom zákazky pre 1. časť zákazky je poistenie majetku, strojov, prerušenia prevádzky a terorizmu právnických osôb. Opis predmetu zákazky je uvedený v Návrhu poistnej zmluvy a v jednotlivých prílohách zmluvy o poskytovaní služieb, ktorá je súčasťou súťažných podkladov. 2. časť „Poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu“ Predmetom zákazky pre 2. časť zákazky je poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu. Opis predmetu zákazky je uvedený v Návrhu poistnej zmluvy a v jednotlivých prílohách zmluvy o poskytovaní služieb, ktorá je súčasťou súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. časť: Poistenie majetku
Beschreibung: Predmetom zákazky pre 1. časť zákazky je poistenie majetku, strojov, prerušenia prevádzky a terorizmu právnických osôb. Opis predmetu zákazky je uvedený v Návrhu poistnej zmluvy a v jednotlivých prílohách zmluvy o poskytovaní služieb, ktorá je súčasťou súťažných podkladov. Uchádzač vo svojej ponuke predloží aj vyplnený a podpísaný návrh POISTNEJ ZMLUVY PRE POISTENIE MAJETKU, STROJOV, PRERUŠENIA PREVÁDZKY A TERORIZMU. Táto zmluva musí byť podpísaná štatutárnym zástupcom (zástupcami) uchádzača, resp. osobou oprávnenou konať v mene uchádzača, príp. v mene skupiny „poisťovateľov“ alebo „poistiteľov“. Súčasťou zmluvy budú aj prílohy: Príloha č. 1: Tabuľka vyhodnotenia Príloha č. 2: Všeobecné poistné podmienky, zmluvné dojednania poisťovateľa Splatnosť faktúr je 30 dní odo dňa doručenia poistníkovi.
Los: LOT-0002
Titel: 2. časť: Poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu
Beschreibung: Predmetom zákazky pre 2. časť zákazky je poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu. Opis predmetu zákazky je uvedený v Návrhu poistnej zmluvy a v jednotlivých prílohách zmluvy o poskytovaní služieb, ktorá je súčasťou súťažných podkladov. Uchádzač vo svojej ponuke predloží aj vyplnený a podpísaný návrh POISTNEJ ZMLUVY PRE POISTENIE VŠEOBECNEJ ZODPOVEDNOSTI ZA ŠKODU. Táto zmluva musí byť podpísaná štatutárnym zástupcom (zástupcami) uchádzača, resp. osobou oprávnenou konať v mene uchádzača, príp. v mene skupiny „poisťovateľov“ alebo „poistiteľov“. Súčasťou zmluvy budú aj prílohy: Príloha č. 1: Tabuľka vyhodnotenia Príloha č. 2: Všeobecné poistné podmienky, zmluvné dojednania poisťovateľa
Interne Kennung: VS/VOB/9/2026
Haupteinstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen