654753-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dieselkraftstoff (EN 590) – RD - Dodávka motorové nafty (2027)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RD - Dodávka motorové nafty (2027)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody pro každou její část s jedním dodavatelem dle § 131 a násl. ZVZ na průběžnou dodávku motorové nafty v roce 2027 pro potřeby jednotlivých organizačních jednotek zadavatele včetně dopravy do úložišť. K plnění na základě rámcové dohody dojde postupem bez obnovení soutěže v souladu s § 134 ZVZ, tj. vystavením objednávek ze strany zadavatele. Veřejná zakázka je rozdělena na 4 části, nabídky budou posuzovány a hodnoceny samostatně pro každou část veřejné zakázky. Předpokládaný objem odebrané nafty po dobu trvání rámcové dohody činí 1 942 000 litrů, zadavatel si vyhrazuje právo neodebrat celé množství předpokládaného objemu.
Interne Kennung: VLS-NAK-2026-688-1900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka nafty - Liberecký a Středočeský kraj
Beschreibung: Konečnými místy dodávek nafty jsou úložiště, jejichž adresy jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: § 100 odst. 2 ZVZ (viz článek 11 zadávací dokumentace)
Los: LOT-0004
Titel: Dodávka nafty - Jihočeský kraj
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka nafty - Karlovarský a Plzeňský kraj
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka nafty - Moravskoslezský a Olomoucký kraj
Interne Kennung: 2