654759-2026 - Ergebnis
Niederlande – Bauarbeiten – Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure voor een bouwteam voor de nieuwbouw van Jenaplan Kindcentrum (JKC) Talententuin te Venray
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure voor een bouwteam voor de nieuwbouw van Jenaplan Kindcentrum (JKC) Talententuin te Venray
Beschreibung: De nieuwbouw van Jenaplan Kindcentrum Talententuin moet gerealiseerd worden door het selecteren en contracteren van een (combinatie van) aannemer(s), welke in een engineeringteam een definitief ontwerp uitwerkt tot een technisch ontwerp (TO) en daarmee tevens de gelegenheid krijgt geboden het werk te realiseren. De (combinatie van) aannemer(s) is daarbij volledig verantwoordelijk voor zowel het bouwkundige als het installatietechnische deel van de opdracht. De (combinatie van) aannemer(s) werkt in de eerste fase het definitief ontwerp uit tot en met een technisch ontwerp. Na afronding van het technisch ontwerp met bijbehorende definitieve begroting zal al dan niet een contract voor de uitvoeringsfase worden overeengekomen. In de uitvoeringsfase zal de verdere uitwerking tot uitvoering gereed ontwerp en uiteindelijke realisatie plaatsvinden. € 6.700.000,00
Interne Kennung: KQPN/2025/12
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Niet-openbare aannemersselectie Jenaplan Kindcentrum (JKC) Talententuin
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: KQPN/2025/12
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1