2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky osobních silničních vozidel SUV“ – část C
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou průběžné dodávky osobních silničních vozidel kategorie M1 – s typem karoserie SUV, kdy v části C jsou poptávaná vozidla s typem karosérie SUV s min. výkonem 140 kW, pohonem 4x4, nafta, bez VRZ určená jako komerční manažerská vozidla.
Interne Kennung: MV-147119/VZ-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Smyslem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem v otevřeném řízení na dobu trvání dvou let.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
5. Los
Los: LOT-0001