2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění vozidel města Lovosice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění vozidel zadavatele. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 – Specifikace pojištění vozidel, včetně seznamu vozidel (Příloha č. 2 ZD) uveřejněné na profilu zadavatele. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky odpovídá v souladu se zákonem hodnotě zakázky za 4 roky plnění, účastníci však pro účely hodnocení předkládají nabídkovou cenu jako částku ročního pojistného.
Interne Kennung: P25V00000016
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 zákona vyhrazuje změnu závazku na poskytování dalších služeb obdobného charakteru (druhu) jako dle této veřejné zakázky, tj. na uzavření nebo rozšíření pojištění na další vozidla určená zadavatelem, zejména vozidla, která zadavatel nabude za dobu trvání smluvního vztahu s vybraným dodavatelem, nebo na další druhy pojištění týkající se zadavatele nebo vozidel zadavatele nebo na případnou potřebu navýšení sjednaných limitů či sublimitů pojistného plnění. Zadavateli bude poskytnuto právo využít opční právo i pro nově nabízené produkty vybraného uchazeče (pojistitele) v oblasti pojištění. Změna závazku nepřesáhne 30% sjednaného pojistného.