654825-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Planungsleistungen im Bauwesen – IZMJENA MAPA GLAVNIH PROJEKATA ZA IZMJENU GRAĐEVINSKIH DOZVOLA A.1., B.1. I C.1. U SKLOPU PROJEKTA "REKONSTRUKCIJA POSTOJEĆEG I IZGRADNJA DRUGOG KOLOSIJEKA ŽELJEZNIČKE PRUGE NA DIONICI KRIŽEVCI - KOPRIVNICA - DRŽAVNA GRANICA"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZMJENA MAPA GLAVNIH PROJEKATA ZA IZMJENU GRAĐEVINSKIH DOZVOLA A.1., B.1. I C.1. U SKLOPU PROJEKTA "REKONSTRUKCIJA POSTOJEĆEG I IZGRADNJA DRUGOG KOLOSIJEKA ŽELJEZNIČKE PRUGE NA DIONICI KRIŽEVCI - KOPRIVNICA - DRŽAVNA GRANICA"
Beschreibung: Izmjena mapa glavnih projekata za izmjenu građevinskih dozvola A.1., B.1. i C.1. u sklopu projekta "Rekonstrukcija postojećeg i izgradnja drugog kolosijeka željezničke pruge na dionici Križevci - Koprivnica - Državna granica"
Interne Kennung: 7B08/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000