654827-2026 - Ergebnis
Litauen – Organisation von Kulturveranstaltungen – 663884_Renginių organizavimo paslaugos Lietuvoje (DPS motininis pirkimas)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 663884_Renginių organizavimo paslaugos Lietuvoje (DPS motininis pirkimas)
Beschreibung: Šioje dinaminėje pirkimo sistemoje yra tęsiama senoje CVP IS 2023-04-06 paskelbta dinaminės pirkimo sistema Nr. 663884. Nauja aplinka sukurtas tik DPS tęsimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2023-637219. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Vorherige Bekanntmachung: 218723-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0