See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ív és lángálló antisztatikus védőruházat beszerzés
Beschreibung: Az MVM Démász Áramhálózati Kft. és az MVM Émász Áramhálózati Kft. részére meghatározott védelmi képességgel rendelkező védőruházat beszerzése adásvételi keretszerződés keretében. Ív és lángálló antisztatikus védőruházat beszerzés Ajánlatkérő által a felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban alkalmazott rövidítések: Ajánlatkérő: AK; Ajánlattevő: AT; Alvállalkozó: AV; Alkalmassági igazolásában részt vevő szervezet: AIRSZ; Gazdasági Szereplő: GSZ; 2015. évi CXLIII törvény: Kbt.; Közbeszerzési eljárás: Közbesz. elj.; 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr.; Elektronikus Közbeszerzési Rendszeren: EKR; 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: Kr./R; Közbeszerzési dokumentumok: KD; Alkalmassági követelmény: Alk.köv.; Felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó: FAKSZ; A felhívásban, valamint a közbeszerzési dokumentumokban szereplő meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad.
Interne Kennung: EKR001548312026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a 307/2015. Korm. rendelet és a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Az MVM Démász Áramhálózati Kft. és az MVM Émász Áramhálózati Kft. részére meghatározott védelmi képességgel rendelkező védőruházat beszerzése adásvételi keretszerződés keretében. Ív és lángálló antisztatikus védőruházat beszerzés az alábbi bontásban: 1.1 Ív és lángálló, antisztatikus védődzseki - 3200 db 1.2 Ív- és lángálló, antisztatikus mellesnadrág - 2500 db 1.3. Ív- és lángálló, antisztatikus deréknadrág - 1800 db 4. Ív és lángálló, antisztatikus öv - 3000 db Összesen: 10500 db Ajánlatkérő a fenti teljes keretmennyiség 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A termékkategóriák mennyiségeire, a termékkategóriák közti megoszlásra nem vállal lehívási kötelezettséget. A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001548312026/1