654860-2026 - Wettbewerb
Estland – Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht – Inglise keele koolitus Tallinna linnas
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inglise keele koolitus Tallinna linnas
Beschreibung: Koolituste eesmärk on õppijate inglise keele oskuse arendamine keeleoskustasemetel A1, A2 ja B1. Keeleoskustasemed vastavad Euroopa keeleõppe raamdokumendile. Õppija omandab koolituse käigus igapäevaeluga seotud üldkeele teadmised ja oskused suhelda ning aru saada selgesti edastatud inglise keelsest kõnest igapäevaelu puudutavatel teemadel. Koolitus peab innustama õppijaid koolituse läbimisel jätkama iseseisvalt keeleõppega, tutvustades õppijatele erinevaid iseseisva õppimise võimalusi. Õppijate inglise keele oskuse tase paraneb vähemalt ühe keeleoskustaseme võrra. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315704-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0000