2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fysieke beveiligingsmaatregelen ten behoeve van Waterschap Vallei en Veluwe
Beschreibung: De opdracht betreft de levering, installatie en het onderhoud van fysieke beveiligingsmaatregelen voor circa 45 locaties van Waterschap Vallei en Veluwe. Het gaat om zowel bouwkundige maatregelen (deuren, poorten, hekwerken, hang- en sluitwerk) als elektronische maatregelen (toegangscontrole, cameratoezicht, inbraakdetectie, intercom). De uitvoering vindt gefaseerd plaats binnen een raamovereenkomst met een looptijd van vier (4) jaar en een verlengingsmogelijkheid van twee (2) jaar. De opdracht omvat de levering, installatie en het onderhoud van fysieke beveiligingsmaatregelen (bouwkundig en elektronisch) op circa 45 locaties van Waterschap Vallei en Veluwe, waaronder rioolwaterzuiveringsinstallaties, kantoren, steunpunten en gemalen. De geraamde totale waarde van de opdracht bedraagt circa € 19.100.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van zes (6) jaar. Deze raming is indicatief en betreft geen verplichting tot afname noch garantie op omzet.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44520000 Schlösser, Schlüssel und Scharniere, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengoptie