2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa kalendarzy na 2026 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kalendarzy na 2026 r. zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - załącznik nr 4 do SWZ, formularzem cenowym – załącznik nr 3 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Kalendarze będące przedmiotem umowy, muszą być fabrycznie nowe, nieużywane. Przedmiot umowy winien być wykonany z nowych elementów, bez śladów uszkodzenia oraz użytkowania, w oryginalnych opakowaniach producenta z widocznym logo, symbolem produktu. Opakowania, w których dostarczone zostaną kalendarze, powinny być opisane w języku polskim w sposób jednoznacznie umożliwiający identyfikację zawartości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami).
Vorherige Bekanntmachung: 547982-2025
Interne Kennung: Znak sprawy: 22WOG-ZP.2712.41.2025/A/B/187/1700/D/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie informacyjne OJ S 94/2025 16/05/2025 317030-2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199792 Kalender
5. Los
Los: LOT-0001