2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie gminy Czarna, zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem w sprawie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Czarna – Uchwała nr XVI/113/2019 Rady Gminy Czarna z dnia 30.09.2019 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Czarna – załącznik nr 1 oraz uchwały nr XVII/126/2019 Rady Gminy Czarna z dnia 30.10.2019 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczaną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami wraz ze zmianami– załącznik nr 2 oraz Uchwała Nr XXIX/275/2021 Rady Gminy Czarna z dnia 28 stycznia 2021 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczaną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami – załącznik nr 3.
Interne Kennung: IUE.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zgodnie z art. 138 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY CZARNA ORAZ ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z PUNKTU SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH