654954-2026 - Wettbewerb
Polen – Stromerzeugungsanlagen – Dostawa sprzętu niezbędnego do realizacji zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną - II RAZ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu niezbędnego do realizacji zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną - II RAZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu niezbędnego do realizacji zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną, którego celem jest zapewnienie odpowiednich środków do prowadzenia działań ratowniczych, przeciwpowodziowych oraz zabezpieczających. Zamówienie zostało podzielone na cztery części: - Część I: Dostawa agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej min. 22kVA; - Część II: Dostawa agregatu prądotwórczego na przyczepie o mocy znamionowej min. 20kVA z gniazdami podłączeniowymi, zgodny z normą emisji spalin STAGE V; - Część III: Dostawa masztu oświetleniowego LED z własnym zasilaniem na przyczepie; - Część IV: Dostawa przyczepki ratowniczej terenowej;
Interne Kennung: ZP.271.1.2026.ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia niezbędnego do realizacji zadań wynikających z „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026”. Zachowanie standardowego terminu składania ofert mogłoby uniemożliwić terminowe udzielenie zamówienia, zawarcie umowy, realizację dostawy oraz rozliczenie środków finansowych przeznaczonych na realizację Programu w obowiązującym terminie. Ponadto niniejsze postępowanie zostało wszczęte ponownie w zakresie części, które nie zostały rozstrzygnięte w poprzednim postępowaniu, co dodatkowo skróciło czas niezbędny na skuteczne udzielenie zamówienia. W związku z powyższym skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: - Część I: Dostawa agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej min. 22kVA;
Beschreibung: - Część I: Dostawa agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej min. 22kVA - 1 sztuka
Interne Kennung: ZP.271.1.2026.ML - cz. 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: - Część II: Dostawa agregatu prądotwórczego na przyczepie o mocy znamionowej min. 20kVA z gniazdami podłączeniowymi, zgodny z normą emisji spalin STAGE V;
Beschreibung: - Część II: Dostawa agregatu prądotwórczego na przyczepie o mocy znamionowej min. 20kVA z gniazdami podłączeniowymi, zgodny z normą emisji spalin STAGE V - 1 sztuka
Interne Kennung: ZP.271.1.2026.ML - cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: - Część III: Dostawa masztu oświetleniowego LED z własnym zasilaniem na przyczepie
Beschreibung: - Część III: Dostawa masztu oświetleniowego LED z własnym zasilaniem na przyczepie - 1 sztuka
Interne Kennung: ZP.271.1.2026.ML - cz. 3
Haupteinstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
Los: LOT-0004
Titel: - Część IV: Dostawa przyczepki ratowniczej terenowej
Beschreibung: - Część IV: Dostawa przyczepki ratowniczej terenowej - 1 sztuka
Interne Kennung: ZP.271.1.2026.ML - cz. 4
Haupteinstufung (cpv): 34223300 Anhänger