2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheids- en Goed werkgeverschapsverzekering gemeente Gennep
Beschreibung: De gemeente Gennep wenst een Aansprakelijkheids- en een Goed werkgeverschapsverzekering af te sluiten. .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie maal twaalf maanden en zal naar verwachting ingaan per 1 januari 2027.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: