65498-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Netzkomponenten – Modernizace a zabezpečení komunikační infrastruktury Policie ČR - pořízení přepínačů - RD
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace a zabezpečení komunikační infrastruktury Policie ČR - pořízení přepínačů - RD
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem na realizaci projektu "Modernizace komunikační infrastruktury", jehož součástí je pořízení Access switchů (přepínačů a příslušenství), aby bylo možné v další fázi realizace celého projektu MKI integrovat koncová zařízení (IP telefony, převodníky).
Interne KennungKRPZ-130483/ČJ-2025-1500VZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensVýsledkem zadávacího řízení bude uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem ve smyslu § 131 až § 137 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
LosLOT-0001