See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging uitgaande subsidiesysteem Gemeente Enschede
Beschreibung: De gemeente Enschede, als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het leveren van een systeem waarin medewerkers uitgaande subsidies kunnen verwerken. Dit systeem stelt organisaties en inwoners in staat om subsidieaanvragen in te dienen, ondersteunt de interne afhandeling door gemeentemedewerkers en faciliteert de definitieve vaststelling van subsidies.
Interne Kennung: 2025-16-GM/T141947
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000