2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego czterech sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarowych z zabudową hakową
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie i dostawę czterech sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarowych z zabudową hakową dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie. 2. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 3. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Baza Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. 31-580 Kraków ul. Nowohuckiej 1 4. Gwarancja jakości: Minimalny wymagany okres gwarancji na pojazd, zabudowę hakową oraz wszystkie urządzenia domontowane – min. 24 miesiące licząc od daty protokołu zdawczo – odbiorczego. Okres rękojmi jest zrównany z okresem udzielonej gwarancji jakości. 5. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: do 29 grudnia 2025 r. 6. Zamawiający stosowanie do treści art. 257 ust. 1 ustawy Pzp przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia, jeśli środki publiczne przeznaczone na sfinansowanie całości zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: TZ/TT/23/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, gdyż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Zamawiający Zarządzeniem NR 2016/2025 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 26 sierpnia 2025 r. został wyznaczony jako podmiot ochrony ludności lub obrony cywilnej. Zamawiający złożył wniosek o środki finansowe z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na zakup sprzętu przeznaczonego do realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej. Wniosek został zakwalifikowany do dofinansowania z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na 2025 r. W związku z powyższym zachodzi pilna potrzeba zakupu wraz z dostawą czterech samochodów ciężarowych z zabudową hakową i rozliczenia środków finansowych z ww. Programu do końca 2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142300 Muldenkipper
5. Los
Los: LOT-0001