See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lumetõrje Saaremaa vallas
Beschreibung: Lumetõrje Saaremaa vallas 27 piirkonnas perioodil 2026–2029 (3 talveperioodi). Kokkuleppel pikendatakse lepingut kolm aastat lepingu esialgsest lõpptähtajast arvates. Täpsem info Dokumendis 1 – Juhised pakkujale ja Dokumendis 2 - Tehniline kirjeldus (vastavalt hanke osale). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311784-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Kihelkonna 5
Beschreibung: Saaremaa valla teede lumetõrje tööd Kihelkonna 5 piirkonnas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311784-0004
Los: LOT-0005
Titel: Kuressaare 1
Beschreibung: Saaremaa valla teede lumetõrje tööd Kuressaare 1 piirkonnas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311784-0005
Los: LOT-0007
Titel: Kuressaare 3
Beschreibung: Saaremaa valla teede lumetõrje tööd Kuressaare 3 piirkonnas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311784-0007
Los: LOT-0010
Titel: Leisi 1
Beschreibung: Saaremaa valla teede lumetõrje tööd Leisi 1 piirkonnas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311784-0010
Los: LOT-0011
Titel: Leisi 2
Beschreibung: Saaremaa valla teede lumetõrje tööd Leisi 2 piirkonnas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311784-0011
Los: LOT-0012
Titel: Leisi 3
Beschreibung: Saaremaa valla teede lumetõrje tööd Leisi 3 piirkonnas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311784-0012
Los: LOT-0014
Titel: Leisi 7
Beschreibung: Saaremaa valla teede lumetõrje tööd Leisi 7 piirkonnas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311784-0014
Los: LOT-0017
Titel: Nasva-Mändjala
Beschreibung: Saaremaa valla teede lumetõrje tööd Nasva-Mändjala piirkonnas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311784-0017
Los: LOT-0020
Titel: Pihtla 1
Beschreibung: Saaremaa valla teede lumetõrje tööd Pihtla 1 piirkonnas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311784-0020
Los: LOT-0023
Titel: Pihtla 4
Beschreibung: Saaremaa valla teede lumetõrje tööd Pihtla 4 piirkonnas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311784-0023
Los: LOT-0026
Titel: Tiirimetsa
Beschreibung: Saaremaa valla teede lumetõrje tööd Tiirimetsa piirkonnas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311784-0026