2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vletterdiensten
Beschreibung: N.V. Port of Den Helder heeft een openbare kade die 24 uur per dag, zeven dagen per week wordt gebruikt. Schepen dienen zich van tevoren aan te melden om de kade te mogen gebruiken. Daarbij kunnen schepen gebruikmaken van vletterdiensten voor het aan- of ontmeren van schepen. Het huidige contract eindigt op 31 december 2025. Om deze reden heeft Port of Den Helder een nieuwe aanbestedingsprocedure uitgezet. Port of Den Helder wil per 1 januari 2026 een nieuwe overeenkomst aangaan. Zie aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: PoDH25.0073
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63723000 Ankerplatzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: N.V. Port of Den Helder heeft een openbare kade die 24 uur per dag, zeven dagen per week wordt gebruikt. Schepen dienen zich van tevoren aan te melden om de kade te mogen gebruiken. Daarbij kunnen schepen gebruikmaken van vletterdiensten voor het aan- of ontmeren van schepen. Het huidige contract eindigt op 31 december 2025. Om deze reden heeft Port of Den Helder een nieuwe aanbestedingsprocedure uitgezet. Port of Den Helder wil per 1 januari 2026 een nieuwe overeenkomst aangaan.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen.