See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wody za pomocą sieci wodociągowej i odprowadzanie ścieków do sieci kanalizacyjnej do nowego budynku kampusu Akademii Muzycznej imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Beschreibung: Dostawa wody za pomocą sieci wodociągowej i odprowadzanie ścieków do sieci kanalizacyjnej do nowego budynku kampusu Akademii Muzycznej imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65100000 Wasserversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001