2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby - odvodnění 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v provádění čištění a kontrol objektů odvodnění a kamerových prohlídek kanalizací. Veřejná zakázka je rozdělena na čtyři dílčí části.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Čištění odvodňovacích systémů
Beschreibung: Služba spočívající v čištění odvodňovacích systémů komunikací v Brně dle požadavků zadavatele – např. pravidelné povinné čištění žlábků i v městské památkové rezervaci, propustků, horských vpustí, čištění po přívalových deštích apod.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0004
Titel: Kontrola havarijních stavů odvodňovacích systémů
Beschreibung: Služby spočívající v kontrolách příčin nahlášených havarijních stavů odvodňovacích systémů – například poškozených žlábků, kaveren.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Kamerové prohlídky kanalizací
Beschreibung: Služby spočívající v kamerových prohlídkách, čištění a kontrole stavebního stavu kanalizací v rámci pravidelných prohlídek komunikací.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Kontrola UV a přípojek před stavbami a nahlášených závad
Beschreibung: Služba spočívající v kontrole UV před plánovanými stavbami za účelem zjištění závad a naplánování jejich oprav.
Interne Kennung: 2