655069-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawy przeciwciał, odczynników oraz materiałów eksploatacyjnych do automatycznego barwienia histochemicznego, immunohistochemicznego (IHC) oraz „hybrydyzacji in situ” (ISH) w systemie otwartym lub zamkniętym wraz z dzierżawą aparatów.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy przeciwciał, odczynników oraz materiałów eksploatacyjnych do automatycznego barwienia histochemicznego, immunohistochemicznego (IHC) oraz „hybrydyzacji in situ” (ISH) w systemie otwartym lub zamkniętym wraz z dzierżawą aparatów.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy przeciwciał, odczynników oraz materiałów eksploatacyjnych do automatycznego barwienia histochemicznego, immunohistochemicznego (IHC) oraz „hybrydyzacji in situ” (ISH) w systemie otwartym lub zamkniętym wraz z dzierżawą aparatów dla Klinicznego Zakładu Patomorfologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, ul. Rycerska 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawiają: Formularze cenowe – ofertowe (Załączniki nr 1÷3 do SWZ), Zestawienie parametrów wymaganych aparatów i odczynników do barwień immunohistochemicznych IHC/ISH - 4 sztuki (Załącznik nr 4 do SWZ), Zestawienie parametrów wymaganych aparatu i odczynników do wykonywania barwień histochemicznych (Załącznik nr 5 do SWZ), będące integralną częścią SWZ. 3. Wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, w szczególności prawa i obowiązki Stron, zasady realizacji umowy, odbioru przedmiotu zamówienia, świadczenia usług serwisowych, warunki płatności, odpowiedzialności Stron oraz pozostałe warunki wykonania zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy, stanowiące Załącznik nr 12 do SWZ. Dokumenty te stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. 4. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo-ofertowych, będących integralną częścią SWZ przez okres 24 miesięcy. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 7. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Prawo zamówień publicznych. Powody niedokonania podziału: Przedmiotem zamówienia jest zakup odczynników do automatycznego barwienia histochemicznego, immunohistochemicznego (IHC) oraz hybrydyzacji in situ (ISH) w systemie otwartym lub zamkniętym wraz z dzierżawą aparatów do badań dla Klinicznego Zakładu Patomorfologii Zamawiającego. Zaoferowane odczynniki winny być kompatybilne z zaoferowanymi dzierżawionymi aparatami. Podział zamówienia na części skutkowałby trudnościami technicznymi oraz potrzebą skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, co mogłoby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. 8. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1) Termin wykonania zamówienia - przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2) Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień – zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta (nie dotyczy dzierżawy)
Interne Kennung: Postępowanie nr 45 / ZP.261.15-Z.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy przeciwciał, odczynników oraz materiałów eksploatacyjnych do automatycznego barwienia histochemicznego, immunohistochemicznego (IHC) oraz „hybrydyzacji in situ” (ISH) w systemie otwartym lub zamkniętym wraz z dzierżawą aparatów dla Klinicznego Zakładu Patomorfologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, ul. Rycerska 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawiają: Formularze cenowe – ofertowe (Załączniki nr 1÷3 do SWZ), Zestawienie parametrów wymaganych aparatów i odczynników do barwień immunohistochemicznych IHC/ISH - 4 sztuki (Załącznik nr 4 do SWZ), Zestawienie parametrów wymaganych aparatu i odczynników do wykonywania barwień histochemicznych (Załącznik nr 5 do SWZ), będące integralną częścią SWZ. 3. Wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, w szczególności prawa i obowiązki Stron, zasady realizacji umowy, odbioru przedmiotu zamówienia, świadczenia usług serwisowych, warunki płatności, odpowiedzialności Stron oraz pozostałe warunki wykonania zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy, stanowiące Załącznik nr 12 do SWZ. Dokumenty te stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. 4. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo-ofertowych, będących integralną częścią SWZ przez okres 24 miesięcy. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 7. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Prawo zamówień publicznych. Powody niedokonania podziału: Przedmiotem zamówienia jest zakup odczynników do automatycznego barwienia histochemicznego, immunohistochemicznego (IHC) oraz hybrydyzacji in situ (ISH) w systemie otwartym lub zamkniętym wraz z dzierżawą aparatów do badań dla Klinicznego Zakładu Patomorfologii Zamawiającego. Zaoferowane odczynniki winny być kompatybilne z zaoferowanymi dzierżawionymi aparatami. Podział zamówienia na części skutkowałby trudnościami technicznymi oraz potrzebą skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, co mogłoby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. 8. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1) Termin wykonania zamówienia - przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2) Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień – zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta (nie dotyczy dzierżawy)została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 1