2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYSTRYBUCJA I SPRZEDAŻ ENERGII ELEKTRYCZNEJ W ILOŚCI SZACUNKOWEJ 6000905 KWH DO OBIEKTÓW UŻYTKOWANYCH PRZEZ POLICJĘ W GARNIZONIE POMORSKIM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej w ilości szacunkowej 6000905 kWh na okres 01 styczeń – 31 grudzień 2026 do obiektów użytkowanych przez Policję w garnizonie pomorskim. Zadanie nr 1 - cena jednostkowa za kWh jednakowa we wszystkich taryfach. Zadanie nr 2 - cena jednostkowa za kWh jednakowa we wszystkich taryfach. Ważność koncesji na obrót energią elektryczną do 31.12.2026 roku. Ważność umowy z dystrybutorem do 31.12.2026.
Interne Kennung: 71/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zad. 1 dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej w roku 2026 dla obiektów użytkowanych przez Odbiorcę - Policję w garnizonie pomorskim
Beschreibung: dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej w roku 2026 dla obiektów użytkowanych przez Odbiorcę - Policję w garnizonie pomorskim
Interne Kennung: 71/2025 zad. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiot zamówienia nie uwzględnia prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: zad. 2 dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej w roku 2026 dla obiektów użytkowanych przez Odbiorcę - Policję w garnizonie pomorskim – powiat chojnicki
Beschreibung: dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej w roku 2026 dla obiektów użytkowanych przez Odbiorcę - Policję w garnizonie pomorskim – powiat chojnicki
Interne Kennung: 71/2025 zad. 2
Beschreibung der Optionen: 16. Przedmiot zamówienia nie uwzględnia prawa opcji.