2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lokalvårdstjänster
Beschreibung: Upphandlingen avser städtjänster/lokalvård enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten för Ronneby kommun, AB Ronnebyhus och Ronneby Miljö & Teknik AB
Interne Kennung: 26/18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Lokalvårdstjänster
Interne Kennung: 1898077-0
Los: LOT-0002
Titel: Lokalvårdstjänster 1
Interne Kennung: 1898080-1
655082-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Lokalvårdstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvårdstjänster
Intern identifierare: 26/18
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Lokalvårdstjänster
Intern identifierare: 1898077-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Lokalvårdstjänster 1
Intern identifierare: 1898080-1