655089-2026 - Wettbewerb
Estland – Speichermedien – Kettamassiivi laienduse soetamine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kettamassiivi laienduse soetamine
Beschreibung: Rahvusarhiiv ostab olemasoleva Dell PowerVault ME5024 kettamassiivi laienduse, mis vastab tehnilises kirjelduses sätestatud nõuetele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315747-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
5. Los
Los: LOT-0000