655090-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Zakup i dostawa leków biologicznych ZP/1087/26
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa leków biologicznych ZP/1087/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest „Zakup i dostawa leków biologicznych” szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ – formularzach cenowych. Przedmiot zamówienia obejmuje 12 niepodzielnych pakietów, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdym z pakietów winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzach cenowych, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, jak i wymagania zawarte w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 – RITUXIMAB
Beschreibung: PAKIET 1 – RITUXIMAB opisany w FORMULARZU CENOWYM - SPECYFIKACJI ASORTYMENTOWO - CENOWEJ oraz w SWZ (w tym w zał. 10 - Projektowanych postanowieniach umowy)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 – ETANERCEPT
Beschreibung: PAKIET 2 – ETANERCEPT opisany w FORMULARZU CENOWYM - SPECYFIKACJI ASORTYMENTOWO - CENOWEJ oraz w SWZ (w tym w zał. 10 - Projektowanych postanowieniach umowy)
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 – ADALIMUMAB
Beschreibung: PAKIET 3 – ADALIMUMAB opisany w FORMULARZU CENOWYM - SPECYFIKACJI ASORTYMENTOWO - CENOWEJ oraz w SWZ (w tym w zał. 10 - Projektowanych postanowieniach umowy)
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 -Sekukinumab
Beschreibung: PAKIET 4 -Sekukinumab opisany w FORMULARZU CENOWYM - SPECYFIKACJI ASORTYMENTOWO - CENOWEJ oraz w SWZ (w tym w zał. 10 - Projektowanych postanowieniach umowy)
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5-Tocilizumab
Beschreibung: PAKIET 5-Tocilizumab opisany w FORMULARZU CENOWYM - SPECYFIKACJI ASORTYMENTOWO - CENOWEJ oraz w SWZ (w tym w zał. 10 - Projektowanych postanowieniach umowy)
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6-Iksekizumab
Beschreibung: PAKIET 6-Iksekizumab opisany w FORMULARZU CENOWYM - SPECYFIKACJI ASORTYMENTOWO - CENOWEJ oraz w SWZ (w tym w zał. 10 - Projektowanych postanowieniach umowy)
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 – Upadacitinib
Beschreibung: PAKIET 7 – Upadacitinib opisany w FORMULARZU CENOWYM - SPECYFIKACJI ASORTYMENTOWO - CENOWEJ oraz w SWZ (w tym w zał. 10 - Projektowanych postanowieniach umowy)
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 – Nintedanibum
Beschreibung: PAKIET 8 – Nintedanibum opisany w FORMULARZU CENOWYM - SPECYFIKACJI ASORTYMENTOWO - CENOWEJ oraz w SWZ (w tym w zał. 10 - Projektowanych postanowieniach umowy)
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9-Filgotynib
Beschreibung: PAKIET 9-Filgotynib opisany w FORMULARZU CENOWYM - SPECYFIKACJI ASORTYMENTOWO - CENOWEJ oraz w SWZ (w tym w zał. 10 - Projektowanych postanowieniach umowy)
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10- Bimekizumab
Beschreibung: PAKIET 10- Bimekizumab opisany w FORMULARZU CENOWYM - SPECYFIKACJI ASORTYMENTOWO - CENOWEJ oraz w SWZ (w tym w zał. 10 - Projektowanych postanowieniach umowy)
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 – Romosozumab
Beschreibung: PAKIET 11 – Romosozumab opisany w FORMULARZU CENOWYM - SPECYFIKACJI ASORTYMENTOWO - CENOWEJ oraz w SWZ (w tym w zał. 10 - Projektowanych postanowieniach umowy)
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 –Tofacitinib
Beschreibung: PAKIET 12 –Tofacitinib opisany w FORMULARZU CENOWYM - SPECYFIKACJI ASORTYMENTOWO - CENOWEJ oraz w SWZ (w tym w zał. 10 - Projektowanych postanowieniach umowy)