2. Verfahren
Verfahren
Titel: Specializuoti aukšto našumo kompiuteriai su monitoriais (PPR-640)
Beschreibung: Pirkimo objektą sudaro 3 dalys: 1 dalis "Nešiojamieji kompiuteriai" - 14 vnt.; 2 dalis "Stacionarūs kompiuteriai" - 2 vnt.; 3 dalis "Kompiuterių monitoriai" - 16 vnt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 pirkimo objekto dalis „Nešiojamieji kompiuteriai“
Beschreibung: 1 pirkimo objekto dalis "Nešiojamieji kompiuteriai" - 14 vnt.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 pirkimo objekto dalis „Stacionarūs kompiuteriai“
Beschreibung: 2 pirkimo objekto dalis "Stacionarūs kompiuteriai" - 2 vnt.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 pirkimo objekto dalis „Kompiuterių monitoriai“
Beschreibung: 3 pirkimo objekto dalis "Kompiuterių monitoriai" - 16 vnt.
Interne Kennung: 3