2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architect nieuwbouw kindcentrum De Bolster Sint-Michielsgestel
Beschreibung: Het project betreft de ontwerp- en bouwbegeleiding van Kindcentrum De Bolster op locatie Heidelust in Sint-Michielsgestel, voor primair en speciaal onderwijs, buitenschoolse opvang en kinderopvang. Stroomm en Kentalis hebben een gezamenlijke onderwijsvisie ontwikkeld voor een inclusieve school waarin de uitgangspunten zijn vastgelegd voor zowel het functioneel programma van eisen als het ruimtelijk programma van eisen. De opdracht richt zich op het realiseren van een gebouw dat aansluit bij deze visie en voldoet aan functionaliteit, duurzaamheid en toekomstbestendigheid. 3319 m2 bvo
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1