2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud vedr. Madaffalds- og tekstilaffaldsposer af genanvendt plast
Beschreibung: Udbuddet vedrører levering af madaffalds- og tekstilaffaldsposer af genanvendt plast eller et andet lignende materiale, til Vestforbrænding og kommunerne i Vestforbrændings opland. Ordregiver estimerer den samlede kontraktværdi til at udgøre ca. 25.000.000 DKK over en 4-årig periode. Rammeaftalens maksimale værdi estimeres til at udgøre 30.000.000 DKK. Den oplyste kontraktværdi er baseret på et skøn over det forventede fremtidige forbrug.
Interne Kennung: 25-01233
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0000