See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de întreținere, revizii, reparații și intervenții la ascensoare și platforme, inclusiv piese de schimb
Beschreibung: Asigurarea serviciilor de întreținere, revizii, reparații și intervenții la ascensoare și platforme, inclusiv, piese de schimb pentru o perioadă de 12 luni, conform specificaţiilor din Caietul de sarcini Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 20 zile. Entitatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 13863739_2026_ PAAPD1586939
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Încheierea unui contract de prestare servicii de întreținere, revizii, reparații și intervenții la lifturi și platforme, inclusiv piese de schimb pentru o perioadă de 12 luni.
Interne Kennung: 1