655257-2026 - Ergebnis
Slowakei – Straßenarbeiten – Rekonštrukcia cesty II/581 Sobotište - Majeríčky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonštrukcia cesty II/581 Sobotište - Majeríčky
Beschreibung: Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác na ceste II/581 medzi obcami Sobotište a Majeríčky v kkm 5,000 – 6,780 kumulatívneho staničenia Cestnej databanky. Nevyhnutnou súčasťou diela je aj vyhotovenie projektovej dokumentácie skutočného zrealizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233140 Práce na ceste
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45233142 Práce na oprave ciest, 45233141 Práce na údržbe ciest
5. Časť
Časť: LOT-0001