2. Verfahren
Verfahren
Titel: NUTRAUKTAS. FIDIC inžinieriaus ir statybos darbų techninės priežiūros paslaugos
Beschreibung: FIDIC inžinieriaus ir statybos darbų techninės priežiūros paslaugos (objektui „Gydymo paskirties pastato Taikos pr. 76, Klaipėda, kapitalinio remonto ir kitos paskirties inžinerinio statinio (aikštelės) statybos darbai su darbo projekto parengimu“). Išsamesnė perkamų paslaugų informacija ir reikalavimai pateikiami konkurso sąlygų aprašo 2 priede. Pirkimo sutarties sąlygos nurodytos konkurso sąlygų aprašo 8 priede. Šis pirkimas į dalis neskaidomas, todėl tiekėjas turi pateikti pasiūlymą visai pirkimo apimčiai bendrai.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0