655263-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa rękawic chirurgicznych oraz rękawic do procedur wysokiego ryzyka dla UCK WUM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rękawic chirurgicznych oraz rękawic do procedur wysokiego ryzyka dla UCK WUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa w okresie 24 miesięcy od daty podpisania umowy rękawic chirurgicznych oraz rękawic do procedur wysokiego ryzyka dla UCK WUM w podziale na 2 części: 1 Rękawiczki chirurgiczne bezpudrowe lateksowe i bezlateksowe 2. Rękawiczki do procedur wysokiego ryzyka z przedłużonym mankietem Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. 1Zamawiający opisując przedmiot zamówienia posłużył się następującymi kodami oraz nazwami określonymi we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 33140000-3 Materiały medyczne KLASA I
Interne Kennung: DZPUCK.262.139.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. 1 Rękawiczki chirurgiczne bezpudrowe lateksowe i bezlateksowe
Beschreibung: cz. 1 Rękawiczki chirurgiczne bezpudrowe lateksowe i bezlateksowe
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 22. PRAWO OPCJI: Zamawiający, działając w oparciu o przepis art. 441 ustawy, w ramach prawa opcji może zlecać Wykonawcy realizację dodatkowych dostaw, zgodną z przedmiotem zamówienia podstawowego, o którym mowa w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 Formularz asortymentowo – cenowy. 23. Zamawiający będzie wykonywał prawo opcji, o którym mowa w pkt. 21 poprzez złożenie w tym zakresie oświadczeń. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie, do momentu wykorzystania maksymalnej wartości, określonej w § 2 ust 6 Projektowanych Postanowieniach Umowy. 24. Maksymalna wartość objęta prawem opcji, o których mowa w pkt 21, nie przekroczy 20 % Wynagrodzenia Wykonawcy wynikającego z zawartej umowy. 25. Wartość prawa opcji, wskazana każdorazowo w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji, ustalana będzie na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie Wykonawcy – Załącznik nr 2 Formularz asortymentowo – cenowym. 26. Zlecenia, o których mowa w pkt 22, stanowią uprawnienie Zamawiającego, objęte prawem opcji. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach prawa opcji w zakresie mniejszym, aniżeli objęte prawem opcji ilości maksymalne, o których mowa w pkt 24 powyżej. 27. Bez względu na to, w jakim zakresie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie wyłącznie za zrealizowaną część zamówienia, w ramach udzielanego prawa opcji 28. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane na zasadach i w terminach, o których mowa w § 2 Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: cz. 2 Rękawiczki do procedur wysokiego ryzyka z przedłużonym mankietem
Beschreibung: cz. 2 Rękawiczki do procedur wysokiego ryzyka z przedłużonym mankietem
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2