2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova místních komunikací po povodni ve Městě Albrechticích – I. etapa
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících v obnově stávajících místních komunikací a chodníků. Předmětem stavebních prací je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - ulice Nábřežní v celkové délce 550 m a části přilehlého chodníku v délce 20 m a - ulice Boženy Němcové v celkové délce 1532 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-1