655278-2026 - Ergebnis
Rumänien – Personalcomputer – Echipamente Tehnică de Calcul si monitoare profesionale
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente Tehnică de Calcul si monitoare profesionale
Beschreibung: Obiectul achiziţiei: Îl constituie achizitie de: Echipamente de tehnica de calcul dupa cum urmeaza : - Computere personale: PC – uri tip ALL IN ONE cu Display de 27 inch – 150 buc. - Computere portabile: Laptop cu diagonala de 14” si OS Windows – 20 buc. - PC tip Workstation ( proiectare CAD / procesare / grafica 3D / CorelDraw ) + Monitor professional 4K cu diagonala de 32”– 10 buc. - Monitoare profesionale cu regim functionare 24/7 cu diagonala de 65 inch – 10 buc.;
Interne Kennung: 26490194_2026_PAAPD1615479
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: 1. Obiectul achiziţiei: Îl constituie achizitie de: Echipamente de tehnica de calcul dupa cum urmeaza : - Computere personale: PC – uri tip ALL IN ONE cu Display de 27 inch – 150 buc. - Computere portabile: Laptop cu diagonala de 14” si OS Windows – 20 buc. - PC tip Workstation ( proiectare CAD / procesare / grafica 3D / CorelDraw ) + Monitor professional 4K cu diagonala de 32”– 10 buc. - Monitoare profesionale cu regim functionare 24/7 cu diagonala de 65 inch – 10 buc.;
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 33195100 Monitoren