65528-2025 - Ergebnis
Tschechien – Chemische Erzeugnisse – Spotřební materiál a servis zařízení určených pro genetická zkoumání na roky 2025 - 2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpotřební materiál a servis zařízení určených pro genetická zkoumání na roky 2025 - 2027
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky spotřebních materiálů pro genetickou analýzu a zajištění servisu základních zařízení dle přílohy č. 1 zadávací dokumentace. Uzavřena rámcová dohoda s postupným plněním.
Interne KennungPPR-34517/ČJ-2024-990656
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené nadlimitní řízení.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást A - spotřební materiál pro analýzu DNA a provoz sekvenátorů a servis termocyclerů
Interne KennungPPR-34517-5/ČJ-2024-990656
LosLOT-0002
TitelČást B - spotřební materiál pro analýzu DNA a servis sekvenátorů
LosLOT-0003
TitelČást C - spotřební materiál pro provoz pipetovacích automatů a jejich servis
LosLOT-0004
TitelČást D - spotřební materiál pro MPS analýzu DNA a servis přístroje pro tuto analýzu
LosLOT-0005
TitelČást E - spotřební materiál pro běžnou laboratorní činnost
LosLOT-0006
TitelČást F - spotřební materiál pro speciální analýzy DNA