2. Verfahren
Verfahren
Titel: Virtuálna realita - hardvér a softvér
Beschreibung: Predmetom zákazky je obstaranie hardvéru a softvéru pre virtuálnu realitu, ktoré bude slúžiť na modernizáciu odborného vzdelávania na SOŠ strojníckej Považská Bystrica. Virtuálna realita - hardvér a softvér umožní žiakom získavať praktické skúsenosti prostredníctvom interaktívnych simulácií, rozvíjať odborné a digitálne zručnosti a lepšie sa pripraviť na požiadavky súčasného trhu práce. Obstaranie tejto technológie prispeje k skvalitneniu vyučovania, efektívnejšiemu osvojovaniu praktických poznatkov a zlepšeniu materiálno-technického vybavenia školy.
Interne Kennung: SOSPB_VR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SOSPB_VR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32321200 Audio-visual equipment
Additional classification (cpv): 30210000 Data-processing machines (hardware), 30236000 Miscellaneous computer equipment, 48190000 Educational software package
5. Lot
Lot: LOT-0001