655352-2026 - Ergebnis
Belgien – Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse – Groenten, fruit en salades
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenten, fruit en salades
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op aankoop op afroep van verse groenten, fruit en salades Deze opdracht is opgedeeld in volgende percelen: • Perceel 1: fruit, vers en onversneden • Perceel 2: Groenten (gewassen en versneden) • Perceel 3: Verse salades - bulk • Perceel 4: Verse salades – individuele porties
Interne Kennung: PPP01G-3454/6830/26OPE012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Fruit, vers en onversneden
Beschreibung: Fruit, vers en onversneden - Mandarijnen, clementinen - Kiwi (groen of geel) - Appels - Peren - Bananen - Nectarinen - Perziken - Pruimen - Appelsienen
Interne Kennung: 26OPE012_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Groenten (gewassen en versneden)
Beschreibung: Groenten (gewassen en versneden) - seizoenrauwkost mix - tomaten in schijfjes - komkommer in schijfjes - ijsbergsla gesneden - rode uiblokjes - raketsla
Interne Kennung: 26OPE012_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Verse salades - bulk
Beschreibung: Verse salades - bulk - Griekse salade - Koolsalade - Broccolisalade - Appelsalade met rozijnen - Rode koolsalade - Pastasalade - Aardappelsalade - Rijstsalade
Interne Kennung: 26OPE012_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Verse salades – individuele porties
Beschreibung: Verse salades – individuele porties - Type maaltijdsalade : 5 variaties aanbieden - Type poké bowl: 3 variaties aanbieden - Type pastasalade: 4 variaties aanbieden - Type wrap: 4 variaties aanbieden
Interne Kennung: 26OPE012_4