655357-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Schotter und Kleinschlag – Prírodné drvené kamenivo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prírodné drvené kamenivo
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie inertného posypového materiálu – prírodného drobného drveného kameniva nasledujúcich frakcií : 0-4 mm, 4-8 mm . Verejný obstarávateľ požaduje predmet zákazky pre použitie na posyp vozoviek pri zimnej údržbe ciest. Predmet zákazky je členený na šesť častí. Podrobné vymedzenie jednotlivých častí predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií, tvorí časť B.2 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: 28VS/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PDK oblasť Bardejov
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie inertného posypového materiálu – prírodného drobného drveného kameniva nasledujúcich frakcií : 0-4 mm, 4-8 mm . Verejný obstarávateľ požaduje predmet zákazky pre použitie na posyp vozoviek pri zimnej údržbe ciest pre oblasť Bardejov. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií, tvorí časť B.2 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: Časť č. 1
Los: LOT-0002
Titel: PDK oblasť Humenné
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie inertného posypového materiálu – prírodného drobného drveného kameniva nasledujúcich frakcií : 0-4 mm, 4-8 mm . Verejný obstarávateľ požaduje predmet zákazky pre použitie na posyp vozoviek pri zimnej údržbe ciest pre oblasť Humenné. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií, tvorí časť B.2 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: Časť č. 2
Los: LOT-0003
Titel: PDK oblasť Prešov
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie inertného posypového materiálu – prírodného drobného drveného kameniva nasledujúcich frakcií : 0-4 mm, 4-8 mm . Verejný obstarávateľ požaduje predmet zákazky pre použitie na posyp vozoviek pri zimnej údržbe ciest pre oblasť Prešov. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií, tvorí časť B.2 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: Časť č. 3
Los: LOT-0004
Titel: PDK oblasť Stará Ľubovňa
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie inertného posypového materiálu – prírodného drobného drveného kameniva nasledujúcich frakcií : 0-4 mm, 4-8 mm . Verejný obstarávateľ požaduje predmet zákazky pre použitie na posyp vozoviek pri zimnej údržbe ciest pre oblasť Stará Ľubovňa. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií, tvorí časť B.2 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: Časť č. 4
Los: LOT-0005
Titel: PDK oblasť Svidník
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie inertného posypového materiálu – prírodného drobného drveného kameniva nasledujúcich frakcií : 0-4 mm, 4-8 mm . Verejný obstarávateľ požaduje predmet zákazky pre použitie na posyp vozoviek pri zimnej údržbe ciest pre oblasť Svidník. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií, tvorí časť B.2 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: Časť č. 5
Los: LOT-0006
Titel: PDK oblasť Vranov nad Topľou
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie inertného posypového materiálu – prírodného drobného drveného kameniva nasledujúcich frakcií : 4-8 mm . Verejný obstarávateľ požaduje predmet zákazky pre použitie na posyp vozoviek pri zimnej údržbe ciest pre oblasť Vranov nad Topľou. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií, tvorí časť B.2 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: Časť č. 6