2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku a odpovědnosti za škodu města Lovosice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění majetku a odpovědnosti za škodu města Lovosice. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v přílohách ZD č. 1-5 – Specifikace pojištění majetku a odpovědnosti, Seznamu majetku města Lovosice, Specifikaci mobiliáře, Tarifikačních tabulek a Rizikové zprávy uveřejněných na profilu zadavatele. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky odpovídá v souladu se zákonem hodnotě zakázky za 4 roky plnění, účastníci však pro účely hodnocení předkládají nabídkovou cenu jako částku ročního pojistného.
Interne Kennung: P25V00000015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 zákona vyhrazuje změnu závazku na poskytování dalších služeb obdobného charakteru (druhu) jako dle této veřejné zakázky, tj. na uzavření nebo rozšíření pojištění na další majetek určený zadavatelem, zejména majetek, který zadavatel nabude za dobu trvání smluvního vztahu s vybraným dodavatelem, nebo na další druhy pojištění týkající se zadavatele nebo majetku a odpovědnosti zadavatele nebo na případnou potřebu navýšení sjednaných limitů či sublimitů pojistného plnění. Zadavateli bude poskytnuto právo využít opční právo i pro nově nabízené produkty vybraného uchazeče (pojistitele) v oblasti pojištění. Změna závazku nepřesáhne 30% sjednaného pojistného.