655371-2026 - Ergebnis
Slowakei – Chemische Erzeugnisse – Chemikálie a spotrebný materiál pre Univerzitu Komenského v Bratislave - 2021
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Chemikálie a spotrebný materiál pre Univerzitu Komenského v Bratislave - 2021
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávanie chemikálií a príslušného spotrebného materiálu požadovaných na výskum, vývoj, vzdelávanie a výučbu pre Univerzitu Komenského v Bratislave. Ide najmä o dodávanie: - organických zlúčenín, - anorganických zlúčenín, - diagnostických a izolačných kitov pre proteomické a genetické analýzy (reagencie, protilátky, farbičky a pod.), - chemikálií pre sekvenovanie a genetické analýzy - proteínov, - enzýmov, - rôznych druhov tkanivových kultúr, ktoré slúžia pre vedecké a experimentálne účely - iných chemikálií - plastový a sklenený spotrebný materiál - iný laboratórny spotrebný materiál - pipety
Interne Kennung: 002/2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001