655421-2026 - Ergebnis
Finnland – Immobiliendienste – Koneellisesti suoritettavat lumi- ja hiekoitustyöt, Kuopio
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koneellisesti suoritettavat lumi- ja hiekoitustyöt, Kuopio
Beschreibung: Kiinteistöillä koneellisesti suoritettavat lumi- ja hiekoitustyöt sekä hiekan ja lehtien poisto tarjouspyyntöasiakirjojen mukaisesti.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Koneellisesti suoritettavat lumi- ja hiekoitustyöt, Kuopio, alue 2
Beschreibung: Kiinteistöillä koneellisesti suoritettavat lumi- ja hiekoitustyöt sekä hiekan ja lehtien poisto tarjouspyyntöasiakirjojen mukaisesti alue 2.
Interne Kennung: 2026-050079-LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: Koneellisesti suoritettavat lumi- ja hiekoitustyöt Kuopio, alue 2.1
Beschreibung: Kiinteistöllä koneellisesti suoritettavat lumi- ja hiekoitustyöt sekä hiekan ja lehtien poisto tarjouspyyntöasiakirjojen mukaisesti, alue 2.1.
Interne Kennung: 2026-054570-LOT-0002